Babam Öldükten Sonra Üvey Annemin Kocası Oldum

Selam herkese iyi geceler. Sizlere anlatacağım hikaye başımdan geçen sene geçmeye başladı, Beşiktaş bölgesinde oturan babam öldükten sonra üvey annem yeniden evlenmek istemedi çünkü yeniden evlenirse mal varlığından zırnık alamayacaktı.

Bu sebep ile birlikte yaşamaya başladık, babama göre genç bir kadındı ve oldukça alımlı bir hatundu ben bile bazen onu istiyordum. Bir gün evde otururken artık anne oğul değil, arkadaş gibiydi ya neler yapsak ki bu gün acaba falan diyorduk, tatile gidelim mi Gökhan dedi, olur nereye dedim, kış ayıydı sessiz sakin bir yer olsun takılırız ortam yaparız dedi, içkilerimizi yudumlarız falan ayağındaydı içmeyi çok seviyordu. Gittik beşiktaş etiler bölgesinde kuytu bir ev tuttuk.

Ev deniz kıyısındaydı kış olduğundan sakin in cin top oynuyordu neyse burada kalmaya başladık, gündüzleri çıkıyor dolaşıyorduk dışarı merak ettiğimiz yerlere göz atıyor akşamları içiyorduk, artık her gece sarhoş oluyorduk.

Ayık uyuduğumuz yoktu, bir gece uyumadan bir oyun oynayalım mı dedi, kazanan ne isterse yaptırır dedi, tamam dedim. Beşiktaş Escort olarak. Kazanan üvey annem olmuştu, ve bu gece yanımda yatmanı istiyorum Gökhan dedi, tamam dedim gittim yattık. Güzel sexy giyinmişti tayt falan birden elini yarağıma attı bu gece benim dediğim olacaksa bu bana girecek ben senin olacağım bir birimize muhtacız ona göre dedi ve siktim onu.